Novinky

  • Udělejte svým blízkým radost. Dárkové poukazy v Bekus art style
  • Staňte se přáteli Bekus art style na Facebooku.
  • Zkraťte si sezení na tetování nebo čekání na kámoše surfováním po internetu! Máme pro vás Wi-Fi internetové připojení ZDARMA!

Conventions

Tetování - jak to probíhá

Ukázka tetováníObvykle k nám do studia přicházíte s jasnou představou, jak byste své tělo chtěli zkrášlit. Společně motiv projednáme, a po té vám jej naskicujeme, popř. nakreslíme přímo na tělo. Získáte tak konkrétnější představu, jak bude tetování vypadat přímo na vás.

Nezapomeňte, že lidské tělo je bohaté na různá zakřivení, čímž vznikají odlišnosti od katalogové předlohy. Pokud je vše podle vašich představ, objednáme vás na nejbližší volný termín. Doba a cena samotného tetování je odvislá na jeho zpracování, velikosti, barvách, apod.

Tetovací krémJakmile je tetování dokončeno, přelepíme vám je igelitovou bandáží, kterou sejmete cca po hodině. Další lepení, čí bandáže již nejsou nutné. Od druhého dne začnete tetování mazat speciálním krémem. Ten od nás dostáváte zdarma. Kůži v oblasti tetování udržujete vláčnou a jen lehce mastnou. Nesmí dojit k jejímu proschnutí. Vznikly by tak stroupky, které mohou praskat. Ani mokvání kůže není příliš příznivé. V obou případech může dojít k vyloučení barvy. A to si jistě nepřejete.

V průběhu hojení nesmí přijít tetování do styku s vodou. Sprchovat jej můžete až v okamžiku, kdy zmizí všechny stroupky (což je individuální, ale přibližně po týdnu). Zahojené tetování nám přijdete ukázat. Zkontrolujeme vám jej, a je-li to nutne, objednáme vás na korekci. Ta je samozřejmě taktéž zdarma.

Těšíme se na vás.